Životní pojištění

Dub
26
2012

Životní pojištění investiční
Životní pojištění, které nabízí maximální flexibilitu. Pojištění si sestavíte přesně podle svých potřeb a kdykoli je můžete přizpůsobit své momentální životní situaci. Zároveň můžete ovlivňovat zhodnocení finančních prostředků.

Životní pojištění vkladové
Vložením jedné částky získáte životní pojištění, výhodné úrazové pojištění a zároveň investujete do zajištěného fondu, kde můžete bez rizika získat zajímavé zhodnocení.

Rizikové životní pojištění
Rizikové pojištění je životní pojištění bez spořící složky, které vás ochrání při nemoci, zranění, pracovní neschopnosti, ztrátě zaměstnání nebo ztrátě živitele.

Kapitálové životní pojištění
Díky možnosti pojištění na trojnásobek pojistné částky a celé řadě volitelných pojištění chrání v každé životní situaci.

Kapitálové životní pojištění jednorázově placené
Kapitálové životní pojištění, se kterým zhodnotíte své peníze, ušetříte na daních a zároveň budete pojištěni.

Dětské pojištění Investiční životní pojištění
zajistí vašim dětem maximální ochranu a zároveň peníze do začátku samostatného života. Spolu s dítětem mohou být pojištěny až dvě blízké dospělé osoby.

Dětské pojištění Životní pojištění
poskytne Vám a Vašim dětem unikátní kombinaci širokého krytí pojistných rizik s možností výhodného investování prostředků, které budou vydělávat pod dohledem zkušených profesionálů.

Kombinované vkladové pojištění Vkladové kapitálové životní pojištění
(pojistné se platí naráz na začátku pojištění). Výhodné pro uložení volné finanční hotovosti.

Rizikové životní pojištění
Dočasné pojištění pro případ smrti je životní pojištění bez spořící složky, které je určeno především k zajištění blízkých.

Pojištění pohřbu
Vložením jednorázové částky získáte pojištění nákladů spojených s pohřbem. Tyto prostředky navíc nepodléhají dědickému řízení. Jejich výplata je vázána pouze na vypravení pohřbu a je uskutečněna prakticky do několika dnů.

Důchodové pojištění Kapitálové životní pojištění
vám zvýší životní standard v seniorském věku vyplácením pravidelného důchodu nebo jednorázového vyplacení naspořené částky.

Hodnocení: 
Average: 5 (1 vote)