Allianz Šestý smysl

Dub
11
2012
Inovace v bezpečnosti silničního provozu.

Chcete se ve vašich vozech cítit ještě bezpečněji? Využijte Allianz Šestým smysl, aktivní systém rychlé pomoci motoristům, který efektivně ochrání a pomůže v případě nečekané události.

V kabině vozu je instalovaný „voicebox“ se dvěma tlačítky. Jedno je „nouzové“, které může řidič stisknout při menší nehodě a jedno „poruchové“, které zmáčkne, když auto na silnici vypoví službu. Každopádně v obou případech se spojí s asistenční službou Allianz, která lokalizuje klienta a zajistí rychlou pomoc.

Šestý smysl

Inteligentní systém, který pomůže v případech:
Havárie – při nárazu nad 2G se vozidlo automaticky samo spojí s asistenční službou, která je připravena reagovat i na ty nejvážnější situace. Pokud se řidič ohlásí sám, dohodne se s asistenční službou Allianz na dalším postupu, pokud se řidič nehlásí, automaticky je vyslána záchranná služba.
  • Poruchy – při poruše stačí stisknout tlačítko a asistenční služba ví, kde se nacházíte (vidí GPS souřadnice) a bez jakéhokoli zdržení vám pošle potřebnou servisní pomoc.
  • Odcizení – aktivní systém přenosu poplachu - vozidlo samo nahlásí, že došlo k jeho neoprávněném pohybu.
  • Dohledu – evidence vozidla v rámci webového portálu.

Navíc 100% garance při odcizení = pokud není odcizené vozidlo nalezeno, uhradíme vám 100 % jeho obvyklé ceny (po odečtení spoluúčasti).

Hodnocení: 
Zatím nehodnoceno